Erdağı Kauçuk Hakkimizda

Erdağı Kauçuk Yedek Parça Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkimizda1993 yılında Konya'da kurulan ERDAĞI KAUÇUK YEDEK PARÇA OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ. otomotiv endüstrisi için yüksek kalite ve en uygun kapasitelerde otomotiv süspansiyon parçaları imalatını after market olarak yapmaktadır.


Firmamız, doğru politikalar neticesinde, kapasite, kalite ile ürün çeşitlerini arttırma ve müşterilerine daha iyi hizmet sağlamak amacıyla 2010 yılında Büsan Özel Organize Sanayii Bölgesi'ndeki tesislerine taşınmıştır.


Firmamız kalite, disiplin ve üstün hizmet anlayışını ilke edinmiş olup, yalın üretim anlayışı ile satıştan, kalite güvenceye kadar, tüm birimlerinde müşteri memnuniyetini benimsemiştir.


Kurumsal yapısı ve hızla büyüyen üretim gücü ile sektöründe ivme kazanmıştır. Üretim bandında, kalıphane, boru işleme, cnc işleme, metal boya yapıştırıcı kimyasal tesisi ve vulkanizasyon bölümleri ile hizmet vermektedir.


Her yıl bünyesine yeni ürün çeşitleri ile müşteri memnuniyeti sağlamakta olan firmamızın Ürün Yelpazesi İçerisinde, Asya, Avrupa ve Amerikan Gurubu; Şanzıman takozları, salıncak burçları imalatı ve motor kulak takozları imalatı yer almaktadır.


Erdağı Kauçuk Yedek Parça Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.